Wolfgang Hutter *
(Wien 1928 geb.) "Porträt", rechts unten signiert und datiert Hutter (19)74, nummeriert 38/100, Radierung, ca. 40 x 46 cm, Passepartout, Glas, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
29.09.2010 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Wolfgang Hutter *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Kunst & Antiquitäten |
Datum: | 29.09.2010 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 20.09. - 29.09.2010 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 5.000,- -
Odhadní cena:
EUR 900,- do EUR 1.500,- -
Vyvolávací cena: